Dzień 29 sierpnia ustanowiony został Dniem Straży Miejskiej. Dla naszej jednostki to szczególna okazja, aby uczcić 25 lat służby, jaką funkcjonariuszki i funkcjonariusze pełnią na rzecz mieszkańców naszego miasta, spełniając tym samym służebną rolę wobec społeczności lokalnej.

 

Szanowni Funkcjonariusze oraz Pracownicy Cywilni

       Trudna codzienna praca na rzecz gminy i jej mieszkańców wymaga zrozumienia dla misji naszej formacji i poszanowania jej funkcjonariuszy. Pełniąc tę zaszczytną służbę jesteśmy gotowi do poświęceń nierzadko ratując życie i zdrowie obywateli.

        Z okazji Dnia Straży Gminnej, składam na ręce wszystkich pracowników, funkcjonariuszek, funkcjonariuszy i ich rodzin najserdeczniejsze życzenia pomyślności w życiu zawodowym i osobistym oraz niesłabnącej energii w urzeczywistnianiu wszelkich planów i zamierzeń. Niech osiągane sukcesy przekładają się na Waszą osobistą zawodową satysfakcję i dają poczucie dobrze spełnionego obowiązku, a podejmowanym działaniom niech towarzyszy poparcie i społeczna akceptacja.


Andrzej Kaniewski

Komendant Straży Miejskiej

W Ostrowcu Świętokrzyskim

  

Dodatkowe informacje